Krosno - rckp-krosno.nazwa.pl

logo.png 9b7191d958777fe804f7bd15109233f1
top news port info kali mstr galp inwe
banner NHEF.jpg fb17491663fa89334909da8ce133b421
Kalendarz Wydarzeń
Puchar Uśmiechu - dzień 2
Puchar Uśmiechu - dzień 2
Termin:
Od 18-10-2019
Do: 18-10-2019
Kategoria:








XXXV PUCHAR UŚMIECHU Festiwal Teatrów Dziecięcych z udziałem zespołów polonijnych od 17 do 19 października 2019.

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie po raz 35. zaprasza do udziału i na widownię znanego najmłodszym aktorom, instruktorom i miłośnikom teatru z całej Polski festiwalu.

17 października 2019, czwartek
Blok I
godz. 11:00 - 13:00 - prezentacje konkursowe

PIPPI POŃCZOSZANKA - Astrid Lindgren
Teatr „Pacynka” - Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem
reżyseria: Maciej Szukała, scenografia: Maciej Szukała, muzyka: Maciej Szukała 
czas spektaklu: 40 min.

GDZIE JEST BRZYDAL - na podst. bajki „O brzydkim kaczątku”
Teatr „GAPA3” - Miejscowe Koło PZKO Niebory, Republika Czeska 
reżyseria: Halina Szczotka, scenografia: zespół, muzyka: Andrzej Macoszek
czas spektaklu: 30 min.

Blok II
godz. 15:00 - 16:00 - prezentacje konkursowe

DZWONNIK Z NOTRE DAME - teatr cieni wg Viktora Hugo „Katedra Notre Dame”
Teatr Studia „Zaczarowana szkatułka” - Pałac Młodzieży we Lwowie, Ukraina
reżyseria: Anna Kulyk, muzyka: Anna Kulyk
czas spektaklu: 40 min.

WAWIŁKI - na podst. utworów Danuty Wawiłow
Szkolny Teatr Lalki i Aktora - Szkoła Podstawowa im. prof. Waleriana Pańki w Turzym Polu
reżyseria: Renata Kośmider i Waldemar Kośmider, scenografia: Renata Kośmider i Waldemar Kośmider
czas spektaklu: 15 min.

---

18 października 2019, piątek
Blok I
godz. 11:00 - 13:00 - prezentacje konkursowe

GWIAZDY, GWIAZDKI, GWIAZDECZKI - wg bajki Renaty Jakubowskiej
Teatr „Mała Fanaberia” - Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowicach
reżyseria: Ewa Sikora, scenografia: Ewa Sikora, muzyka: Monika Kurowska i Ewa Sikora, choreografia: Ewa Sikora i zespół
czas spektaklu: 40/45 min.

PEWNEGO RAZU, CZYLI OPOWIEŚCI PRZY HERBATCE - na podst. wierszy Daniiła Charmsa
Teatr „Kantor Wymiany Myśli” - Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim 
reżyseria: Monika Adamiec, scenariusz: Monika Adamiec, scenografia: Monika Adamiec i Beata Klimkowska, muzyka: Monika Adamiec
czas spektaklu: 20 min.

Blok II
godz. 15:00 - 16:00 - prezentacje konkursowe

PODUSZKOWE KOŹLĄTKA - na podst. bajki „O 7 koźlątkach”
Teatr „Gapcio” - Miejscowe Koło PZKO Niebory, Republika Czeska 
reżyseria: Halina Szczotka, muzyka: Andrzej Macoszek
czas spektaklu: 20 min.

PTASIE TRELE - na podst. wierszy J. Tuwima i piosenek: „Zimny drań”, „Umówiłem się...”, „Baby, ach te baby...”
Teatr „Banalia” - Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie
reżyseria: Monika Adamiec, scenariusz: Monika Adamiec, scenografia: Monika Adamiec, muzyka: Bogdan Janik
czas spektaklu: 20 min.

---

19 października 2017, sobota
godz. 11:00 - zakończenie

GOŚCINNIE
DZIECIĘCO-MŁODZIEŻOWY ZESPÓŁ TANECZNY KLEKS
OGŁOSZENIE WYNIKÓW XXXV Pucharu Uśmiechu

Do pobrania:

  1. XXXV „PUCHAR UŚMIECHU” Festiwal Teatrów Dziecięcych z udziałem zespołów polonijnych - Regulamin
  2. XXXV „PUCHAR UŚMIECHU” Festiwal Teatrów Dziecięcych z udziałem zespołów polonijnych - Karta zgłoszenia
Lokalizacja  : Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, sala widowiskowa, ul. Kolejowa 1, Krosno
Lokalizacja
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Najbliższe wydarzenia
03.10.2019 - Czwartek
04.10.2019 - Piątek
11.10.2019 - Piątek
17.10.2019 - Czwartek
17.10.2019 - Czwartek
banner sztuka obecny.jpg 39588682b1f60319193d405ab1973242
B5.jpg 337815853eab105b3ab8b165203f435a
RODO baner.jpg c05f75dda2c2532164ba97901514b708
aleja_tańca_banner.png 4884db75b5da40e815d7be55f90a14e2