Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zaprasza do udziału w IX Ogólnopolskim Festiwalu Tańca INTERMEDIUM. Cieszący się ogromną popularnością festiwal co roku ściąga do Krosna i do RCKP dziesiątki dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych, instruktorów, scenografów i oczywiście milośników tańca licznie zasiadających na widowni.
IX Ogólnopolski Festiwal Tańca INTERMEDIUM
15-16 czerwca 2018 (sobota, niedziela)
Rozpoczęcie Festiwalu 15 czerwca 2019
Formy Nowoczesne godzina 11.00
kategoria 7-11 lat
ZESPÓŁ
1. Zespół Taneczny FUNKY GROUP
Stowarzyszenie Armmagedon w Strzyżowie
Kierownik/choreograf: Monika Fąfara
2. Zespół Taneczny BIEDRONECZKI
Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu
Kierownik/choreograf: Magdalena Skiba
kategoria 7-11 lat
DUET
1. Milena Pas, Ania Malec - Strzyżów
2. Paulina Uliasz, Amelia Hyziak - Krosno
3. Natalia Rychlicka, Milena Wiech - Krosno
4. Marika Duplaga, Milena Rygiel - Krosno
5. Nikola Ciupa, Karolina Karol - Jedlicze
kategoria 12-15 lat
SOLO
10. Victoria Gomółka - Jedlicze
11. Oliwia Górniak - Jasło
12. Sonia Duilovska - Krosno
13. Kinga Papież - Stary Sącz
14. Wiktoria Jordanek - Kęty
kategoria 12-15 lat
DUET
1. Paulina Irzyk, Ola Pijar - Strzyżów
2. Milena Cypcar, Nikola Przybylska - Rymanów
3. Natalia Baran, Julia Koś - Jasło
4. Wiktoria Jordanek, Adrianna Słonka - Kęty
5. Oliwia Górniak, Ewa Tuchowska - Jasło
6. Alicja Moskwa, Julia Wójcik - Strzyżów
kategoria 12-15 lat
ZESPÓŁ
1. Zespół Taneczny ROYAL TEAM
Stowarzyszenie Armmagedon w Strzyżowie
- „once again”
Kierownik/choreograf: Monika Fąfara
2. Zespół Taneczny ROZTAŃCZONA PACZKA
Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu
Kierownik/choreograf: Magdalena Skiba
3. Zespół Taneczny R-REVOLUTION
Jasielski Dom Kultury
- „We do have a choice”
Kierownik/choreograf: Katarzyna Korona
4. Zespół Taneczny FLOW DANCE I
Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie
Kierownik/choreograf: Anna Cichocka
kategoria pow. 15 lat
SOLO
1. Dobromiła Sochacka - Jedlicze
2. Daria Kasak - Dębica
3. Oliwia Baran - Jasło
4. Aleksandra Bodziony - Stary Sącz
5. Weronika Mazur - Jasło
6. Weronika Lejmanowicz - Dębica
7. Patrycja Kudroń - Jedlicze
8. Julia Paszek - Strzyżów
9. Justyna Węgrzyn - Jasło
10. Sandra Bielak - Dębica
11. Kornelia Wesołowska - Jedlicze
12. Katarzyna Sadowska - Stary Sącz
13. Wiktoria Bała - Dębica
kategoria pow. 15 lat
DUET
1. Oliwia Baran, Justyna Węgrzyn - Jasło
2. Ewelina Kopleńska, Zuzanna Brońska - Krosno
3. Magda Ziobro, Patrycja Dziekan - Strzyżów
4. Aleksandra Tomkiewicz, Sandra Ziomek - Jedlicze
5. Karolina Tomasiak, Gabriela Barnach - Stary Sącz
6. Kinga Urban, Dominik Błasik - Jedlicze
7. Sonia Duilovska, Zuzanna Sikorska - Krosno
8. Kamila Gardziel, Weronika Lejmanowicz - Dębica
9. Weronika Maciuszek, Katarzyna Kubowicz - Stary Sącz
10. Sandra Bielak, Daria Kasak - Dębica
kategoria pow. 15 lat
ZESPÓŁ
1. Zespół Taneczny BACK TO BLACK
Stowarzyszenie Armmagedon w Strzyżowie
Kierownik/choreograf: Monika Fąfara
2. Zespół Taneczny SZASSE
Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu
Kierownik/choreograf: Magdalena Skiba
3. Zespół Taneczny FIRE CREW
Studio Tańca AT Dance Tomasz Berkowicz
Kierownik/choreograf: Anna Harsze
4. Zespół Taneczny SCREAM
Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie
Kierownik/choreograf: Anna Cichocka
5. Zespół Taneczny BEST
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu
Kierownik/choreograf: Renata Burzyńska
6. Zespół Taneczny RIDERS DANCE CREW
Emez Dance Michał Samborski - Rzeszów
Kierownik/choreograf: Michał Samborski
7. SS CREW - Dębica
Grupa prywatna
Choreografia: własna
15.00 - ogłoszenie nominacji do Koncertu Galowego
16.00 - Koncert Galowy
---
Rozpoczęcie Festiwalu 16 czerwca 2019
Formy Współczesne godzina 10.00
kategoria 7-11 lat
SOLO
1. Nadia Radwańska - Krosno
2. Nikola Sowa - Łańcut
3. Aniela Wojnar - Krosno
4. Margharyta Kaliuzhna - Lublin
5. Julia Barańska - Krosno
6. Iga Cieśla - Łańcut
7. Maria Krężel - Krosno
8. Milena Gałuszka - Jasło
9. Zuzanna Fit - Lublin
10. Emilia Bazan - Łańcut
11. Kalina Kamieniecka - Lublin
kategoria 7-11 lat
DUET
1. Zuzanna Majer, Hanna Bacher - Krosno
2. Rozalia Stropek, Wiktoria Decowska - Łańcut
3. Otylia Bałuka, Amelia Węgrzynek - Krosno
4. Weronika Konieczny, Wiktoria Konieczny - Dębica
5. Julia Barańska, Michał Grochmal - Krosno
kategoria 7-11 lat
ZESPÓŁ
1. Zespół Taneczny TAMITU MINI
Brzozowski Dom Kultury
- „Królewna lwica”
Kierownik zespołu: Agnieszka Wójcik-Gdula
Instruktor/choreograf: Grzegorz Matuszek, Agnieszka Wójcik-Gdula
2. Tanečné divadlo Bodies
Veľký Šariš/ Słowacja
- „VCIELKY”
Kierownik/choreograf: Henrieta Háberová
3. Zespół Taneczny FAME- IKI
Szkoła Tańca FAME w Dębicy
- „Strażnicy czasu””
Kierownik zespołu: Iwona Cieśla, Anita Zima
Instruktor/choreograf: Łukasz Józefowicz
4. Tanečné divadlo Bodies
Veľký Šariš/ Słowacja
- „ UKULELE ”
Kierownik/choreograf: Henrieta Háberová
5. Zespół Taneczny FAME 3
Szkoła Tańca FAME w Dębicy
Kierownik zespołu: Iwona Cieśla
Instruktor/choreograf: Anita Zima
6. Tanečné divadlo Bodies
Veľký Šariš/ Słowacja
- „ STENIATKO ”
Kierownik/choreograf: Henrieta Háberová
7. Zespół Taneczny PŁOMYKI
Gminny Ośrodek Kultury w Korczynie
Kierownik/choreograf: Urszula Marchewka
8. Tanečné divadlo Bodies
Veľký Šariš/ Słowacja
- „ NA HLADINE”
Kierownik/choreograf: Henrieta Háberová
9. Zespół Taneczny MINI ŻABKI
Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku
- „Korniki szkodniki”
Kierownik zespołu: Alina Lis, Małgorzata Lis-Pasionek, Agnieszka Lis
Instruktor/choreograf: Małgorzata Lis-Pasionek, Agnieszka Lis
10. Zespół Taneczny FOXAL
Centrum Kulturalne w Przemyślu
- „Na dworze”
Kierownik/choreograf: Kinga Rabka
11. Tanečné divadlo Bodies
Veľký Šariš/ Słowacja
- „ COLOR DANCE ”
Kierownik/choreograf: Henrieta Háberová
12. Zespół Taneczny GRACJA
Zespół Placówek Oświatowych w Łańcucie
- „Głodna Masza”
Kierownik zespołu: Bogusława Bieniasz
Instruktor/choreograf: Tetiana Kudyrko
kategoria 12-15 lat
SOLO
1. Grażyna Schabińska - Jasło
2. Wiktor Lewandowski - Lublin
3. Wanessa Bednarz - Rzeszów
4. Maja Wójcik - Lublin
5. Nadia Włoch - Jarosław
6. Tatiana Ataman - Rzeszów
7. Ola Barłoga - Łańcut
8. Kornelia Kaczmarczyk - Rzeszów
9. Julia Jasińska - Krosno
10. Monika Łazar - Rzeszów
11. Weronika Warchoł - Jarosław
12. Alicja Zajdel - Krosno
13. Gabrysia Rączka - Łańcut
14. Julia Gołębiowska - Sandomierz
kategoria 12-15 lat
DUET
1. Laura Janik, Olga Sychta - Jasło
2. Natalia Palko, Daria Strzępek - Przemyśl
3. Jagoda Markowicz, Pola Urbanek - Krosno
kategoria 12-15 lat
ZESPÓŁ
1. Zespół Taneczny ART DANCE - gr. reprezentacyjna
Rzeszowski Dom Kultury
- „Śpieszmy się kochać ludzi”
Kierownik zespołu: Anna Guzek
Instruktor/choreograf: Urszula Surowiec, Anna Guzek
2.Zespół Taneczny COLLAGE
Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle
- „Marzycielka”
Kierownik/choreograf: Dorota Dudy-Stasik
3. Zespół Taneczny ARABESKA JUNIOR
Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
- „Droga do wolności”
Kierownik/choreograf: Agnieszka Kępka
4. Zespół Taneczny FAME
Szkoła Tańca FAME w Dębicy
- „Czy to jawa czy sen ?”
Kierownik zespołu: Iwona Cieśla, Anita Zima
Instruktor/choreograf: Łukasz Józefowicz
5. Zespół Taneczny KARMEL
Akademia Tańca Miczałowscy w Rzeszowie
- „Gwiezdne spotkanie”
Kierownik zespołu: Marzena Miczałowska-Kieras
Instruktor/choreograf: Liliana Żabińska
6. Tanečné divadlo Bodies
Veľký Šariš/ Słowacja
- „ ZBAV NAS ZLEHO”
Kierownik/choreograf: Henrieta Háberová
7. Zespół Taneczny ARABESKA CLASSIC
Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
- „Szepty”
Kierownik/choreograf: Agnieszka Kępka
8. Tanečné divadlo Bodies
Veľký Šariš/ Słowacja
- „ VICHOR”
Kierownik/choreograf: Henrieta Háberová
9. Zespół Taneczny KLAPS
Rzeszowski Dom Kultury
- „Niepodległe”
Kierownik zespołu: Justyna Stasiak
Instruktor/choreograf: Agnieszka Wojnarowska-Koń
10. Tanečné divadlo Bodies
Veľký Šariš/ Słowacja
- „ POPOLUSKA”
Kierownik/choreograf: Henrieta Háberová
11. Zespół Taneczny TAMITU
Brzozowski Dom Kultury
- „Magia Orientu”
Kierownik zespołu: Agnieszka Wójcik-Gdula
Instruktor/choreograf: Grzegorz Matuszek, Agnieszka Wójcik-Gdula
12. Zespół Taneczny KLAPS gr. B
Rzeszowski Dom Kultury
- „Candyman”
Opiekun zespołu: Sylwia Berdzik
13. Zespół Taneczny GRACJA
Zespół Placówek Oświatowych w Łańcucie
- „Za kuchennymi drzwiami”
Kierownik zespołu: Bogusława Bieniasz
Instruktor/choreograf: Jagoda Chudzik
14. Teatr Tańca AleToNic - Adepci
Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu
- „Kamyk”
Kierownik/choreograf: Izabela Serwan
kategoria pow. 15 lat
SOLO
1. Joanna Kozubal - Krosno
2. Edyta Pędzińska - Jarosław
3. Anastazja Panasiuk - Krosno
4. Agata Sus - Lublin
5. Zuzanna Fedor - Jarosław
6. Natalia Hałata - Mielec
7. Natalia Dynowska - Krosno
8. Kinga Kucharska - Mielec
9. Kamila Jawor - Krosno
10. Jagoda Burek - Rzeszów
11. Monika Godek - Krosno
12. Nikola Palko - Przemyśl
13. Maja Szelc - Krosno
14. Karolina Gustaw - Lublin
kategoria pow. 15 lat
DUET
1. Patrycja Betlej, Zuzanna Dziedzic - Jasło
2. Julia Gołębiowska, Weronika Maruszak - Sandomierz
3. Anastazja Panasiuk, Aleksandra Półchłopek - Krosno
4. Gabriela Sawa, Katarzyna Sawa - Jarosław
kategoria pow. 15 lat
ZESPÓŁ
1. Teatr Tańca AleToNic
Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu
- „Stół”
Kierownik/choreograf: Izabela Serwan
2. Zespół Taneczny ARABESKA ART
Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
- „Zabierz mnie stąd”
Kierownik/choreograf: Agnieszka Kępka i zespół
3. Tanečné divadlo Bodies
Veľký Šariš/ Słowacja
- „ SLOW DOWN ”
Kierownik/choreograf: Henrieta Háberová
4. Zespół Taneczny FOXAL
Centrum Kulturalne w Przemyślu
- „Pamiętać”
Kierownik/choreograf: Kinga Rabka
5. Zespół Taneczny ONYX
Akademia Tańca Miczałowscy w Rzeszowie
- „Przebłysk”
Kierownik zespołu: Marzena Miczałowska-Kieras
Instruktor/choreograf: Liliana Żabińska
6. Zespół Taneczny CYTRUSY
Ognisko Baletowe w Jarosławiu
- „Cytrusy - zawsze do usług”
Kierownik/choreograf: Izabela Krygowska
7. Tanečné divadlo Bodies
Veľký Šariš/ Słowacja
- „ TROJLISTOK ”
Kierownik/choreograf: Henrieta Háberová
8. Formacja Taneczna DANCE MANIA
Sandomierskie Centrum Kultury
- „Chandra”
Kierownik/choreograf: Justyna Kuchta
9. Tanečné divadlo Bodies
Veľký Šariš/ Słowacja
- „ KUKUSKA ”
Kierownik/choreograf: Henrieta Háberová
10. Akademia Tańca Jazzowego SENSDANCE
Spółdzielczy Osiedlowy Dom Kultury „Nowe Miasto” w Rzeszowie
- „Dorastanie”
Kierownik zespołu: Katarzyna Inglot
Instruktor/choreograf: Alicja Walawska-Bomba, Katarzyna Inglot
11. Zespół Tańca Współczesnego STRECZ - gr. I
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
- „Zoriuszka”
Kierownik/choreograf: Sabina Wójcik-Grygolec
16.00 - ogłoszenie nominacji do Koncertu Galowego
17.00 - Koncert Galowy
---
PROGRAM
15 czerwca
11.00 - prezentacje konkursowe
15.00 - ogłoszenie kwalifikacji do Koncertu Galowego
16.00 - Koncert Galowy - ogłoszenie wyników
16 czerwca
10.00 - prezentacje konkursowe
16.00 - ogłoszenie kwalifikacji do Koncertu Galowego
17.00 - Koncert Galowy - ogłoszenie wyników
---
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i uzupełnienie oraz przesłanie pocztą tradycyjną lub mailem/faksem kart zgłoszenia.
Do pobrania:
- Intermedium - Regulamin
- Intermedium - Przetwarzanie danych
- Intermedium - Karta informacyjna
- Intermedium - Karta zgłoszenia: zespoły
- Intermedium - Karta zgłoszenia: soliści, duety