Krosno - www.rckp.krosno.pl

logo.png 6fadaf9f3f4c9d3c2ecc7719311cdbf7
top news port info kali mstr galp inwe
Portal
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2014
13.07.2015 Redakcja RCKP

22 Finał - 12 stycznia 2014

Juz 4 stycznia w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza odbędzie sie koncert  „Rock w Fotelu”.
Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na rzecz fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W trakcie wydarzenia odbędzie się m. in. licytacja karnetu – Fotelu WOSPOWCA- na wszystkie wydarzenia, które odbędą się w 2014 roku w RCKP. Wstęp na koncert 15 zł.

 

Na scenie pojawią się młodzi wykonanwcy: 

The Friends 
(uczestnicy programów Mam Talent! oraz Must Be The Music!) to wykonująca muzykę rock’n’rollową i big beatową grupa czterech muzyków, którzy w swoim repertuarze sięgają po utwory gwiazd takich jak The Rolling Stones, Buddy Holly, The Beatles, The Who, The Shadows i Czerwone Gitary. Ich autorskie utwory „All Night Show” i „Wybacz jeszcze raz” królowały niejednokrotnie na pierwszym miejscu w audycji Podkarpacka Scena Przebojów emitowanej w Radio Rzeszów i od ponad roku nieprzerwanie goszczą na tej liście. W 2012 roku na Galicja Blues Festiwal, The Friends otrzymali nagrodę publiczności. W październiku 2013 zespół otrzymał nagrodę na III Festiwalu im. Kasi Sobczyk w Tyczynie. W 2013 roku zespół zakwalifikował się do głównego castingu programów Must Be The Music! w Polsacie oraz do Mam Talent! w TVN. W tym drugim programie zespół przebił się do kolejnych etapów. W październiku 2013 roku The Friends gościli w programie Dzień Dobry TVN.

Aleksandra Kozubal 
(uczestniczka 6 i 7 edycji Mam Talent!) „Niezwykła dziewczyna” – tak o Oli wypowiedzieli się jurorzy programu Mam Talent!, w którym młoda krośnianka otrzymała awans do kolejnych etapów. Aleksandra na co dzień uczy się w Zespole Szkół Muzycznych w Krośnie w klasie fortepianu pod okiem Lidii Sieczkowskiej Surmacz natomiast wokal szlifuje u Lucyny Durał w Studio Piosenki SWING w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Jest laureatką wielu nagród i wyróżnień w konkursach wokalnych. W grudniu 2013 nagrała swój debiutancki singiel, na zaproszenie studia T’n’T MUSIC Production ! w Krakowie.

Maska 
(uczestnik 7 edycji Must Be The Music) Hardrockowa grupa założona w 1998 roku przez wokalistę Jacka Litwina. Lubią ostre riffy, ale ich mocną stroną są wolne ballady. Sami o sobie mówią: „Jesteśmy rockandrollowcami, dla których muzyka to nieodłączny i konieczny element codziennej egzystencji. Dla każdego z nas muzyka to największa pasja, dla której w MASCE znaleźliśmy najlepsze ujście”. Zespół Maska ma w swoim dorobku dwie płyty, które wysoko notowane były na listach przebojów. Skład grupy: Jacek Litwin, Bartek Bykowski, Tomek Jakubczyk, Krystian Słowik.

Studio Piosenki Swing 
działa od kilkunastu lat i wykształciło wielu adeptów sztuki wokalnej. Rozpiętość wiekowa uczestników zajęć jest bardzo duża. Najmłodsi mają po 7 lat, najstarsi są już studentami. Wielu z młodych wokalistów SP SWING jzdobyłolaury konkursów i festiwali różnego stopnia. Z powodzeniem uczestniczą w tak popularnych teraz programach telewizyjnych jak - The Voice of Poland czy Mam talent. Studio Piosenki SWING koncertuje na Słowacji, na Węgrzech i na Ukrainie. Dzieci i młodzież pracują pod kierunkiem Lucyny Durał.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
RODO baner.jpg 95913e6900e9e3b6ffe2cc91adfba5e4
aleja_tańca_banner.png 22f9d8ed5302b8d5d1f4192fe6e5ff5b