Krosno - rckp-krosno.nazwa.pl

logo.png fa4d8ba8c41b4dd48acaf63a38650e5b
top news port info kali mstr galp inwe
banner NHEF.jpg d97a35009f4f255a4a7d14ad20f416e5
Gry planszowe? Nam to gra!
19.07.2019 Agnieszka Kaszczyszyn


Manufaktura Wyobraźni okazją do twórczego spędzania czasu i spotkania z wyjątkowymi ludźmi. 24 lipca zapraszamy małych i dużych (wstęp wolny, liczba miejsc nieograniczona) na Kolejową 1! Członkowie grupy GraTy opowiedzą o tym, jak złapać prawdziwego bakcyla, skąd wzięła się ich pasja do gier planszowych i dlaczego planszówki wracają na towarzyskie salony. Na uczestników zajęć czekają wspólne rozgrywki, zabawy i trudna sztuka wyboru gier spośród kilkudziesięciu tytułów.

Spotkanie 24 lipca potraktujcie jako przedsmak konwentu fantastyki i gier planszowych KrosCon ver. 2, na które organizatorzy zapraszają tak:

Rok 2019 minął pod znakiem „Przystanków KrosCon”, cyklicznych wydarzeń w różnych miejscach na mapie Podkarpacia. Są punktami zbliżającymi nas do dwudniowej zabawy, ciekawych prelekcji, sesji RPG... czyli właśnie do KrosConu. Pociąg odjeżdża 30 sierpnia 2019 roku. Znajdziecie w nim efekt naszej rocznej pracy, a więc ogromny games room (wszystkie tytuły dla Was!), ciekawe prelekcje i panele. Serdecznie zapraszamy zarówno na, ostatnie już, Przystanki KrosCon, jak i na samo Wielkie Wydarzenie.

GraTy - założona w 2018 roku grupa pozytywnie nastawionych ludzi, których połączyło zamiłowanie do gier planszowych, karcianych, bitewnych oraz szeroko pojętej fantastyki. W naszym eventowym asortymencie znajduje się wiele pozycji: spotkania, gry miejskie, pokazy, warsztaty otwarte dla wszystkich chętnych. Jako grupa dysponujemy znaczną kolekcją różnogatunkowych gier, którą udostępniamy uczestnikom.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się