Krosno - rckp-krosno.nazwa.pl

logo.png 3c3ad6f3f3261ee4b9f5588d02c48b6f
top news port info kali mstr galp inwe
banner NHEF.jpg db3892ef554f9ddf897e381108b3ea3b
Kalendarz Wydarzeń
IX Ogólnopolski Festiwal Tańca INTERMEDIUM
IX Ogólnopolski Festiwal Tańca INTERMEDIUM
Termin:
Od 15-06-2019, 11:00
Do: 15-06-2019
Kategoria:








Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zaprasza do udziału w IX Ogólnopolskim Festiwalu Tańca INTERMEDIUM. Cieszący się ogromną popularnością festiwal co roku ściąga do Krosna i do RCKP dziesiątki dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych, instruktorów, scenografów i oczywiście milośników tańca licznie zasiadających na widowni.

IX Ogólnopolski Festiwal Tańca INTERMEDIUM 
15-16 czerwca 2018 (sobota, niedziela)

Rozpoczęcie Festiwalu 15 czerwca 2019
Formy Nowoczesne godzina 11.00

kategoria 7-11 lat
ZESPÓŁ

1. Zespół Taneczny FUNKY GROUP 
Stowarzyszenie Armmagedon w Strzyżowie
Kierownik/choreograf: Monika Fąfara

2. Zespół Taneczny BIEDRONECZKI 
Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu
Kierownik/choreograf: Magdalena Skiba

kategoria 7-11 lat 
DUET

1. Milena Pas, Ania Malec - Strzyżów
2. Paulina Uliasz, Amelia Hyziak - Krosno
3. Natalia Rychlicka, Milena Wiech - Krosno
4. Marika Duplaga, Milena Rygiel - Krosno
5. Nikola Ciupa, Karolina Karol - Jedlicze

kategoria 12-15 lat 
SOLO

10. Victoria Gomółka - Jedlicze
11. Oliwia Górniak - Jasło
12. Sonia Duilovska - Krosno
13. Kinga Papież - Stary Sącz
14. Wiktoria Jordanek - Kęty

kategoria 12-15 lat 
DUET

1. Paulina Irzyk, Ola Pijar - Strzyżów
2. Milena Cypcar, Nikola Przybylska - Rymanów
3. Natalia Baran, Julia Koś - Jasło
4. Wiktoria Jordanek, Adrianna Słonka - Kęty
5. Oliwia Górniak, Ewa Tuchowska - Jasło
6. Alicja Moskwa, Julia Wójcik - Strzyżów

kategoria 12-15 lat
ZESPÓŁ

1. Zespół Taneczny ROYAL TEAM 
Stowarzyszenie Armmagedon w Strzyżowie
- „once again”
Kierownik/choreograf: Monika Fąfara

2. Zespół Taneczny ROZTAŃCZONA PACZKA 
Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu
Kierownik/choreograf: Magdalena Skiba

3. Zespół Taneczny R-REVOLUTION 
Jasielski Dom Kultury
- „We do have a choice”
Kierownik/choreograf: Katarzyna Korona

4. Zespół Taneczny FLOW DANCE I 
Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie
Kierownik/choreograf: Anna Cichocka

kategoria pow. 15 lat
SOLO

1. Dobromiła Sochacka - Jedlicze
2. Daria Kasak - Dębica
3. Oliwia Baran - Jasło
4. Aleksandra Bodziony - Stary Sącz
5. Weronika Mazur - Jasło
6. Weronika Lejmanowicz - Dębica
7. Patrycja Kudroń - Jedlicze
8. Julia Paszek - Strzyżów
9. Justyna Węgrzyn - Jasło
10. Sandra Bielak - Dębica
11. Kornelia Wesołowska - Jedlicze
12. Katarzyna Sadowska - Stary Sącz
13. Wiktoria Bała - Dębica

kategoria pow. 15 lat
DUET

1. Oliwia Baran, Justyna Węgrzyn - Jasło
2. Ewelina Kopleńska, Zuzanna Brońska - Krosno
3. Magda Ziobro, Patrycja Dziekan - Strzyżów
4. Aleksandra Tomkiewicz, Sandra Ziomek - Jedlicze
5. Karolina Tomasiak, Gabriela Barnach - Stary Sącz
6. Kinga Urban, Dominik Błasik - Jedlicze
7. Sonia Duilovska, Zuzanna Sikorska - Krosno
8. Kamila Gardziel, Weronika Lejmanowicz - Dębica
9. Weronika Maciuszek, Katarzyna Kubowicz - Stary Sącz
10. Sandra Bielak, Daria Kasak - Dębica

kategoria pow. 15 lat
ZESPÓŁ

1. Zespół Taneczny BACK TO BLACK 
Stowarzyszenie Armmagedon w Strzyżowie
Kierownik/choreograf: Monika Fąfara

2. Zespół Taneczny SZASSE 
Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu
Kierownik/choreograf: Magdalena Skiba

3. Zespół Taneczny FIRE CREW 
Studio Tańca AT Dance Tomasz Berkowicz
Kierownik/choreograf: Anna Harsze

4. Zespół Taneczny SCREAM 
Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie
Kierownik/choreograf: Anna Cichocka

5. Zespół Taneczny BEST 
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu
Kierownik/choreograf: Renata Burzyńska

6. Zespół Taneczny RIDERS DANCE CREW 
Emez Dance Michał Samborski - Rzeszów
Kierownik/choreograf: Michał Samborski

7. SS CREW - Dębica 
Grupa prywatna
Choreografia: własna

15.00 - ogłoszenie nominacji do Koncertu Galowego
16.00 - Koncert Galowy

---

Rozpoczęcie Festiwalu 16 czerwca 2019
Formy Współczesne godzina 10.00

kategoria 7-11 lat
SOLO

1. Nadia Radwańska - Krosno
2. Nikola Sowa - Łańcut
3. Aniela Wojnar - Krosno
4. Margharyta Kaliuzhna - Lublin
5. Julia Barańska - Krosno
6. Iga Cieśla - Łańcut
7. Maria Krężel - Krosno
8. Milena Gałuszka - Jasło
9. Zuzanna Fit - Lublin
10. Emilia Bazan - Łańcut
11. Kalina Kamieniecka - Lublin

kategoria 7-11 lat
DUET

1. Zuzanna Majer, Hanna Bacher - Krosno
2. Rozalia Stropek, Wiktoria Decowska - Łańcut
3. Otylia Bałuka, Amelia Węgrzynek - Krosno
4. Weronika Konieczny, Wiktoria Konieczny - Dębica
5. Julia Barańska, Michał Grochmal - Krosno

kategoria 7-11 lat
ZESPÓŁ

1. Zespół Taneczny TAMITU MINI 
Brzozowski Dom Kultury
- „Królewna lwica” 
Kierownik zespołu: Agnieszka Wójcik-Gdula
Instruktor/choreograf: Grzegorz Matuszek, Agnieszka Wójcik-Gdula

2. Tanečné divadlo Bodies
Veľký Šariš/ Słowacja
- „VCIELKY” 
Kierownik/choreograf: Henrieta Háberová

3. Zespół Taneczny FAME- IKI 
Szkoła Tańca FAME w Dębicy
- „Strażnicy czasu””
Kierownik zespołu: Iwona Cieśla, Anita Zima
Instruktor/choreograf: Łukasz Józefowicz

4. Tanečné divadlo Bodies
Veľký Šariš/ Słowacja
- „ UKULELE ” 
Kierownik/choreograf: Henrieta Háberová

5. Zespół Taneczny FAME 3 
Szkoła Tańca FAME w Dębicy
Kierownik zespołu: Iwona Cieśla
Instruktor/choreograf: Anita Zima

6. Tanečné divadlo Bodies
Veľký Šariš/ Słowacja
- „ STENIATKO ” 
Kierownik/choreograf: Henrieta Háberová

7. Zespół Taneczny PŁOMYKI 
Gminny Ośrodek Kultury w Korczynie
Kierownik/choreograf: Urszula Marchewka

8. Tanečné divadlo Bodies
Veľký Šariš/ Słowacja
- „ NA HLADINE” 
Kierownik/choreograf: Henrieta Háberová 

9. Zespół Taneczny MINI ŻABKI 
Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku 
- „Korniki szkodniki”
Kierownik zespołu: Alina Lis, Małgorzata Lis-Pasionek, Agnieszka Lis 
Instruktor/choreograf: Małgorzata Lis-Pasionek, Agnieszka Lis

10. Zespół Taneczny FOXAL 
Centrum Kulturalne w Przemyślu
- „Na dworze” 
Kierownik/choreograf: Kinga Rabka

11. Tanečné divadlo Bodies
Veľký Šariš/ Słowacja
- „ COLOR DANCE ” 
Kierownik/choreograf: Henrieta Háberová 

12. Zespół Taneczny GRACJA 
Zespół Placówek Oświatowych w Łańcucie
- „Głodna Masza”
Kierownik zespołu: Bogusława Bieniasz
Instruktor/choreograf: Tetiana Kudyrko

kategoria 12-15 lat
SOLO

1. Grażyna Schabińska - Jasło
2. Wiktor Lewandowski - Lublin
3. Wanessa Bednarz - Rzeszów
4. Maja Wójcik - Lublin
5. Nadia Włoch - Jarosław
6. Tatiana Ataman - Rzeszów
7. Ola Barłoga - Łańcut
8. Kornelia Kaczmarczyk - Rzeszów
9. Julia Jasińska - Krosno
10. Monika Łazar - Rzeszów
11. Weronika Warchoł - Jarosław
12. Alicja Zajdel - Krosno
13. Gabrysia Rączka - Łańcut
14. Julia Gołębiowska - Sandomierz

kategoria 12-15 lat
DUET

1. Laura Janik, Olga Sychta - Jasło
2. Natalia Palko, Daria Strzępek - Przemyśl
3. Jagoda Markowicz, Pola Urbanek - Krosno

kategoria 12-15 lat
ZESPÓŁ

1. Zespół Taneczny ART DANCE - gr. reprezentacyjna 
Rzeszowski Dom Kultury
- „Śpieszmy się kochać ludzi”
Kierownik zespołu: Anna Guzek
Instruktor/choreograf: Urszula Surowiec, Anna Guzek

2.Zespół Taneczny COLLAGE 
Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle
- „Marzycielka”
Kierownik/choreograf: Dorota Dudy-Stasik

3. Zespół Taneczny ARABESKA JUNIOR 
Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
- „Droga do wolności”
Kierownik/choreograf: Agnieszka Kępka

4. Zespół Taneczny FAME 
Szkoła Tańca FAME w Dębicy
- „Czy to jawa czy sen ?”
Kierownik zespołu: Iwona Cieśla, Anita Zima
Instruktor/choreograf: Łukasz Józefowicz

5. Zespół Taneczny KARMEL 
Akademia Tańca Miczałowscy w Rzeszowie
- „Gwiezdne spotkanie”
Kierownik zespołu: Marzena Miczałowska-Kieras
Instruktor/choreograf: Liliana Żabińska

6. Tanečné divadlo Bodies
Veľký Šariš/ Słowacja
- „ ZBAV NAS ZLEHO” 
Kierownik/choreograf: Henrieta Háberová

7. Zespół Taneczny ARABESKA CLASSIC 
Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
- „Szepty”
Kierownik/choreograf: Agnieszka Kępka

8. Tanečné divadlo Bodies
Veľký Šariš/ Słowacja
- „ VICHOR” 
Kierownik/choreograf: Henrieta Háberová

9. Zespół Taneczny KLAPS 
Rzeszowski Dom Kultury 
- „Niepodległe”
Kierownik zespołu: Justyna Stasiak
Instruktor/choreograf: Agnieszka Wojnarowska-Koń

10. Tanečné divadlo Bodies
Veľký Šariš/ Słowacja
- „ POPOLUSKA” 
Kierownik/choreograf: Henrieta Háberová 

11. Zespół Taneczny TAMITU 
Brzozowski Dom Kultury
- „Magia Orientu” 
Kierownik zespołu: Agnieszka Wójcik-Gdula
Instruktor/choreograf: Grzegorz Matuszek, Agnieszka Wójcik-Gdula

12. Zespół Taneczny KLAPS gr. B 
Rzeszowski Dom Kultury
- „Candyman”
Opiekun zespołu: Sylwia Berdzik

13. Zespół Taneczny GRACJA 
Zespół Placówek Oświatowych w Łańcucie
- „Za kuchennymi drzwiami”
Kierownik zespołu: Bogusława Bieniasz
Instruktor/choreograf: Jagoda Chudzik

14. Teatr Tańca AleToNic - Adepci 
Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu
- „Kamyk”
Kierownik/choreograf: Izabela Serwan

kategoria pow. 15 lat
SOLO

1. Joanna Kozubal - Krosno
2. Edyta Pędzińska - Jarosław
3. Anastazja Panasiuk - Krosno
4. Agata Sus - Lublin
5. Zuzanna Fedor - Jarosław
6. Natalia Hałata - Mielec
7. Natalia Dynowska - Krosno
8. Kinga Kucharska - Mielec
9. Kamila Jawor - Krosno
10. Jagoda Burek - Rzeszów
11. Monika Godek - Krosno
12. Nikola Palko - Przemyśl
13. Maja Szelc - Krosno
14. Karolina Gustaw - Lublin

kategoria pow. 15 lat
DUET

1. Patrycja Betlej, Zuzanna Dziedzic - Jasło
2. Julia Gołębiowska, Weronika Maruszak - Sandomierz
3. Anastazja Panasiuk, Aleksandra Półchłopek - Krosno
4. Gabriela Sawa, Katarzyna Sawa - Jarosław

kategoria pow. 15 lat
ZESPÓŁ

1. Teatr Tańca AleToNic 
Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu
- „Stół”
Kierownik/choreograf: Izabela Serwan

2. Zespół Taneczny ARABESKA ART 
Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
- „Zabierz mnie stąd”
Kierownik/choreograf: Agnieszka Kępka i zespół

3. Tanečné divadlo Bodies
Veľký Šariš/ Słowacja
- „ SLOW DOWN ” 
Kierownik/choreograf: Henrieta Háberová

4. Zespół Taneczny FOXAL 
Centrum Kulturalne w Przemyślu
- „Pamiętać” 
Kierownik/choreograf: Kinga Rabka

5. Zespół Taneczny ONYX 
Akademia Tańca Miczałowscy w Rzeszowie
- „Przebłysk”
Kierownik zespołu: Marzena Miczałowska-Kieras
Instruktor/choreograf: Liliana Żabińska

6. Zespół Taneczny CYTRUSY 
Ognisko Baletowe w Jarosławiu
- „Cytrusy - zawsze do usług”
Kierownik/choreograf: Izabela Krygowska

7. Tanečné divadlo Bodies
Veľký Šariš/ Słowacja
- „ TROJLISTOK ” 
Kierownik/choreograf: Henrieta Háberová 

8. Formacja Taneczna DANCE MANIA 
Sandomierskie Centrum Kultury
- „Chandra”
Kierownik/choreograf: Justyna Kuchta 
9. Tanečné divadlo Bodies
Veľký Šariš/ Słowacja
- „ KUKUSKA ” 
Kierownik/choreograf: Henrieta Háberová

10. Akademia Tańca Jazzowego SENSDANCE 
Spółdzielczy Osiedlowy Dom Kultury „Nowe Miasto” w Rzeszowie
- „Dorastanie”
Kierownik zespołu: Katarzyna Inglot
Instruktor/choreograf: Alicja Walawska-Bomba, Katarzyna Inglot

11. Zespół Tańca Współczesnego STRECZ - gr. I 
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
- „Zoriuszka”
Kierownik/choreograf: Sabina Wójcik-Grygolec

16.00 - ogłoszenie nominacji do Koncertu Galowego
17.00 - Koncert Galowy

---

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i uzupełnienie oraz przesłanie pocztą tradycyjną lub mailem/faksem kart zgłoszenia.

Do pobrania:

  1. Intermedium - Regulamin
  2. Intermedium - Przetwarzanie danych
  3. Intermedium - Karta informacyjna
  4. Intermedium - Karta zgłoszenia: zespoły
  5. Intermedium - Karta zgłoszenia: soliści, duety
Lokalizacja  : Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, sala widowiskowa, ul. Kolejowa 1, Krosno
Lokalizacja
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Najbliższe wydarzenia
09.08.2019 - Piątek
12.08.2019 - Poniedziałek
16.08.2019 - Piątek
23.08.2019 - Piątek
23.08.2019 - Piątek
Podkarpackie logo 2019 banerek.jpg f28216b5e1ff6083aee65ba257ce4aee
banner tajemnica ojca pio.jpg 80dd05826fcb2985f9f4524f1908bf96
banner toy story 4.jpg 3ead62b2db80137abe945b94f5bf86e1
aleja_tańca_banner.png 7c7ce8e78adec4ca3c89258c1a4cefaf
Brak miejsc manufaktura 2019 baner.jpg 38cf0022b976c2955e212f076e46dde9
RODO baner.jpg 712c9f0973e9ae4995a2eebb4715e3af