Krosno - rckp-krosno.nazwa.pl

logo.png f9a5514e1b4a3197dbdc1446b8a665ea
top news port info kali mstr galp inwe
banner NHEF.jpg 7df801bd75b038bf62e573be740c7b14
Kalendarz Wydarzeń
26. Mikołajkowe Spotkania Taneczne
26. Mikołajkowe Spotkania Taneczne
Termin:
Od 07-12-2018, 10:00
Do: 07-12-2018
Kategoria:








XXVI Międzywojewódzki Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych  Zespołów Tanecznych
„MIKOŁAJKOWE SPOTKANIA TANECZNE”

Kolejność prezentacji scenicznych 26. Mikołajkowych Spotkań Tanecznych

Rozpoczęcie - godz. 10.00

Kategoria pow. 15 lat

1. Zespół Taneczny SZASSE
Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu

2. Zespół Taneczny SIMPLY SWAGG DANCE GROUP
Osiedlowy Klub Kultury EMKA w Dębicy

3. Grupa Tańca BEZNAZWY
Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu

4. Zespół Tańca Jazzowego - Mini Formacja BALLO
Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie

5. Zespół Tańca Współczesnego STRECZ
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

6. Zespół Taneczny PASJA - gr. starsza
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli

7. Zespół Taneczny ADA I starsza
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

8. Zespół Tańca Współczesnego STRECZ gr. II 
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

9. Zespół Taneczny PEREŁKI
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli

10. Zespół Taneczny IMPULS 
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

Kategoria DEBIUT

1. Akademia Cheerleaderek FRAGOLIN - Junior Młodszy 4 (?)
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie

2. Zespół Taneczny IMPULS (?)
Rzeszowski Dom Kultury

3. Akademia Cheerleaderek FRAGOLIN - Junior (?)
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie

4. Zespół Taneczny KLEKS V
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

5. Akademia Cheerleaderek FRAGOLIN - Junior Młodszy 5 (?)
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie

6. Zespół Taneczny ADA I młodsza
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

7. Zespół Taneczny „TANCERKI Z KOMBORNI”
Gminny Ośrodek Kultury w Korczynie

8. Akademia Cheerleaderek FRAGOLIN - grupa Fragusie (?)
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie

Kategoria 12 - 15 lat

1. Grupa Tańca BEZNAZWY 
Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu

2. Zespół Tańca Nowoczesnego FLASH DANCE 
Osiedlowy Klub Kultury w Rzeszowie

3. Zespół Tańca Nowoczesnego T-8
Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie

4. Szkolny Zespół Taneczny SZOK
Szkła Podstawowa nr 3 w Mielcu

5. Zespół Taneczny PASJA - gr. młodsza
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli

6. Zespół Tańca Nowoczesnego FLAMINGI
Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu

7. Zespół Taneczny R-REVOLUTION 
Jasielski Dom Kultury

8. Zespół Taneczny KLEKS I
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

9. Zespół Taneczny CYTRUSY
Powiatowe Ognisko Baletowe w Jarosławiu

10. Zespół Taneczny ROZTAŃCZONA PACZKA
Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu

11. Akademia Cheerleaderek FRAGOLIN - Junior Młodszy 1 (?)
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie

12. Zespół Taneczny SZEPT
Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku

13. Zespół Taneczny ART DANCE 
Rzeszowski Dom Kultury

14. Zespół Taneczny TAMiTU
Brzozowski Dom Kultury

15. Zespół Taneczny MONSTER 
Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica z/s w Pustkowie Osiedlu

16. Zespół Taneczny PEREŁKI
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli

Zespół Taneczny ISKIERKA 
17. Łańcuckie Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej GEST


Kategoria 7 - 11 lat

1. Zespół Taneczny Mini FAME-iki (?)
Szkoła Tańca FAME w Dębicy

2. Zespół Tańca Nowoczesnego T-8
Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie

3. Zespół Taneczny ADA Plus 
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

4. Zespół Taneczny ROZTAŃCZONA PACZKA
Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu

5. Zespół Taneczny SMYK
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli

6. Zespół Taneczny FAME 2 (?)
Szkoła Tańca FAME w Dębicy

7. Zespół Taneczny ADA II
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

8. Zespół Taneczny APSIKI
Niepubliczne Przedszkole „Stokrotka”

9. Zespół Taneczny NEMEZIS - „Otchłań marzeń”
Ustrzycki Dom Kultury

10. Zespół Taneczny KLEKS III
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

11. Zespół Taneczny PEREŁKI
Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli

12. Zespół Taneczny TAMiTU MINI
Brzozowski Dom Kultury

13. Zespół Taneczny MINI ŻABKI
Bieszczadzki Dom Kultury

14. Akademia Cheerleaderek FRAGOLIN - Junior Młodszy 3 (?)
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie

15. Zespół Taneczny ISKIERKA
Łańcuckie Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej GEST

16. Zespół Taneczny FLESZ 
Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Rakszawie

OGŁOSZNIE WYNIKÓW - ok. godziny 15.30

W trakcie imprezy będzie czynne stoisko firmy Dance Shop, gdzie istnieje możliwość zakupu strojów treningowych i otrzymania informacji o możliwości zamówienia kostiumów, body, strojów do ćwiczeń.

---

Do pobrania:

  1. 26. Mikołajkowe Spotkania Taneczne - Regulamin
  2. 26. Mikołajkowe Spotkania Taneczne - Karta zgłoszenia
Lokalizacja  : Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, sala widowiskowa, ul. Kolejowa 1, Krosno
Lokalizacja
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
Najbliższe wydarzenia
22.04.2019 - Poniedziałek
24.05.2019 - Piątek
19.07.2019 - Piątek
19.07.2019 - Piątek
Banner i znowu zgrzeszyliśmy.jpg af981da6c7ac027ec9af2daba183db0f
banner fighter.jpg a5396a3c5a5af4954ca884376881e9ae
aleja_tańca_banner.png ee1b3a28d0e203f3a71907007e74448e
Zapisy online Papahema 2019 baner.jpg 089bfd28fe39dba2d7a813f3b88c39a6
Zapisy online stylizacja wkazd króla 2019 baner.jpg 4b6e6cc15f53bc2daea63016530748d7
Zapisy online potyczki wjazd króla 2019 baner.jpg e0e235dc506489caa5d86d4770b43592
Brak miejsc manufaktura 2019 baner.jpg f32ce0474e1a4649cac1385deccb614a
RODO baner.jpg 588419724a86baec7689e1637b23b2ac