Krosno - rckp-krosno.nazwa.pl

logo.png 6d9db06a1c119ae5982b5370b2e3997c
top news port info kali mstr galp inwe
Portal
3. RODZINNY KONKURS "TAK SIĘ SKŁADA..."
27.10.2016 Agnieszka KaszczyszynZapraszamy naszych milusińskich do odkrycia talentów konstrukcyjnych. Już 4 grudnia 2016 roku odbędzie się trzecia edycja konkursu „Tak się składa…”. Jest to doskonała okazja, aby przez zabawę klockami ukazać ukryte talenty początkujących konstruktorów, oderwać ich od wirtualnego świata i zachęcić do twórczego działania. Dzięki temu dzieci rozwijają kreatywność i wyobraźnię, doskonalą zdolności manualne, uczą się logicznego myślenia, wytrwałości i dążenia do celu. Satysfakcja z wykonanego zadania umacnia ich wiarę w siebie i buduje poczucie własnej wartości.

Projekt konstrukcji możecie wykonać samodzielnie albo zaprosić do wspólnej zabawy Mamę, Tatę, Rodzeństwo i wspólnie z nimi stworzyć niepowtarzalną budowlę! Na twórców najciekawszych konstrukcji czekają wspaniałe nagrody.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia pracy do konkursu należy dokonać poprzez wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIA, którą można pobrać z fanpage’a  CyberTech na Facebooku: www.facebook.com/cybertech.krosno/ oraz stronie rckp www.rckp.krosno.pl i przynieść wypełnioną lub wypełnić w dniu imprezy w trakcie zgłoszenia. Prace konkursowe należy dostarczyć w dniu 4 grudnia 2016 roku, w godzinach od 9.30 do 10.30 do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie (ul. Kolejowa 1) podczas imprezy 3. Krośnieńskie Spotkania Młodych Konstruktorów.

Organizatorami konkursu jest Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, firma CyberTech - Cybernetyczne Technologie w Edukacji oraz Miejski Zespół Szkół nr 4 w Krośnie. Konkurs odbywa się w partnerstwie z „Dziecko w Krośnie”.

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się