Krosno - rckp-krosno.nazwa.pl

logo.png 9fdef95aa3f186e34460438b41b75637
top news port info kali mstr galp inwe
projekt Agnieszka Kasczyszyn
NA ZAKOŃCZENIE FERII ZIMOWYCH SPEKTAKL TEATRU MASKA I WARSZTATY Z KSIĘGARNIĄ AUTORSKĄ
10.02.2018 Małgorzata Baranowska-Mika

Na zakończenie Artystycznych Ferii, 11 lutego, zapraszamy na spektakl rzeszowskiego Teatru Maska GRA ( o 16:00), a na godzinę przed spektaklem ( o 15:00) - na warsztaty Księgarni Autorskiej Krosno.

Artystyczne Ferie Zimowe 2018

O czym jast GRA? 

Pewnego zupełnie zwykłego wtorku lub czwartku, a może innego równie zwyczajnego dnia tygodnia, w mieście ani za dużym ani za małym – takim ot w sam raz, wydarzyła się zupełnie niezwykła historia. Pewna dziewczynka postanowiła wrócić sama ze szkoły do domu. I to ma być ta niezwykła historia? – zapytacie może. Ależ skąd! Choć dla naszej bohaterki miał być to zupełnie wyjątkowy, bo pierwszy samodzielny spacer przez miasto, stanowił on jednak dopiero początek całej serii niezwykłych, a czasem także trochę strasznych i niebezpiecznych wydarzeń. Bo chociaż dziewczynka otrzymała na drogę od swoich rodziców wiele dobrych rad i przestróg, zapomniała o nich zaraz za pierwszym rogiem ulicy. Nie tylko zaczęła rozmowę z nieznajomym, ale także dała się wciągnąć w świat tajemniczej gry. Wkrótce przekonała się, że została w niej uwięziona. Jedynym sposobem na powrót do domu okazało się ukończenie rozgrywki. Jednak aby tego dokonać, należało doskonale opanować zasady gry. Czy naszej bohaterce udała się ta sztuka? Czy wróciła do swoich rodziców, czy też może wciąż błąka się po planszach, próbując ukończyć kolejne zadania? Przekonacie się o tym podczas przedstawienia!

Interaktywny spektakl w prosty i atrakcyjny sposób uczy zasad bezpiecznego zachowania się w mieście. Numery alarmowe, do kogo zwrócić się o pomoc w niebezpiecznych sytuacjach, jak przechodzić przez jezdnię i jak bezpiecznie jeździć w grupie rowerzystów – to tylko niektóre z licznych przydatnych informacji i reguł, których nauczą się mali widzowie. A wszystko to – dzięki konwencji gry i teatru lalek – w formie zabawy, do której chętnie przyłączą się dzieci.

reżyseria: Katarzyna Kawalec
scenografia i lalki: Areta Magdalena Puchalska
muzyka: Radosław Bolewski
ruch sceniczny: Katarzyna Paluch
obsada: Jadwiga Domka, Bogusław Michałek, Maciej Owczarek, Natalia Zduń
czas trwania: 45 min

CENY BILETÓW RODZINNYCH: 1-osobowy 20 zł, 2-osobowy 36 zł, 3-osobowy 48 zł, 4-osobowy 56 zł, 5-osobowy 65 zł

CENY BILETÓW Z KROŚNIEŃSKĄ KARTĄ MIESZKAŃCA: 1-osobowy 15 zł, 2-osobowy 26 zł, 3-osobowy 36 zł, 4-osobowy 44 zł, 5-osobowy 50 zł

CENY BILETÓW Z KARNETEM POMOCNIKA MIKOŁAJA: dorośli 15 zł, dzieci 5 zł

Księgarnia Autorska na Artystycznych Feriach 2018

A co przygotowała dla Was Księgarnia Autorska Krosno? Ferie z Mikołajkiem 11 lutego o godzinie 15.00 (przed spektaklem).
Program zadowoli małych i dużych czytelników, miłośników literatury i plastyki, będzie można przebierać i wybierać w książkach, a nawet wziąć udział w konkursie. Widzimy się w niedzielę na Kolejowej 1!

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się