Krosno - rckp-krosno.nazwa.pl

logo.png 09d74243e6b013f585644b039c085e29
top news port info kali mstr galp inwe
KARTA MIESZKAŃCA - CZYLI TAŃSZE BILETY NA WYDARZENIA ARTYSTYCZNE
14.12.2017 Małgorzata Baranowska-Mika

Krośnieńska Karta Mieszkańca to jeszcze jeden sposób na zachęcenie krośnian do czynnego udziału w życiu kulturalnym i sportowym miasta. Upoważnia ona także do zniżek w skelpach, hotelach, restauracjach, zakładach usługowych.

Dla RCKP wysokość zniżki każdorazowo wskazana będzie na informacjach dotyczących sprzedaży biletów. Zniżka ustalana jest zawsze oddzielnie na każde wydarzenie artystyczne. 
artKino na seanse repertuarowe - zniżka 1 PLN ( nie dotyczy biletów rodzinnych), a na imprezy tematyczne, przeglądy, filmowe podróże zniżki każdorazowo wskazane będą w materiałach promocyjnych.

Oto nasze propozycje na styczeń 2018.

Rozpoczynamy 4 stycznia KONCERTEM WIEDEŃSKIM i podróżą do romantycznego, roztańczonego Wiednia i Budapesztu, magicznego świata operetki i ognistego czardasza, gdzie rozbrzmiewać będą radosne walce Johana Straussa, muzyka Lehara, Kalmana oraz muzyka węgierska, gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć będzie można szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, czy miłosnych westchnień w alkowach.

Znamienite kompozycje w wykonaniu Orkiestry Salonowej Vienna oraz solistów polskich scen operowych i operetkowych, przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca, czardasza prezentując niezwykły kunszt wokalny i wykreują dla Państwa najwspanialsze duety miłosne i niezwykle wirtuozowskie kaskady dźwięków muzyki Austro-Węgier. Ta niezwykła gala wzbogacona będzie wirtuozerską grą lidera zespołu, wirtuoza skrzypiec Maestro Mayjana Lomahi, co pozwoli na doświadczanie wielu doznań artystycznych w iście książęcym stylu.

Bilet na ten koncert kosztuje 50 zł, ulgowy 40 zł, z Krośnieńską Kartą Mieszkańca 10 zł taniej

RCKP

Tradycyjnie już wieczór Święta Trzech Króli w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza należy do Miejskiej Górniczej Orkiestry Dętej pod batutą Wiesława Wojnara.
W tym roku ulubieńcom krośnieńskiej publiczności towarzyszć będą: Emilia Jakubiec-Lis i zespół ZSM pod kierownictwem Tadeusza Półchłopka.

W ten wieczór cena biletu normalnego to 20 zł, ulgowego 15 zł, natomiast bilet z Kartą Mieszkańca Krosna kosztuje tylko 10 zł.

RCKP

Naszą kolejna propozycją jest “Kolędowanie z Enejem”. To niezwykły projekt muzyczny, który odwołuje się do bogatej, tak ukochanej przez nas wszystkich tradycji kolędowania. Zespół ENEJ daje swoim słuchaczom możliwość uczestniczenia w niesamowicie klimatycznym wydarzeniu, jakim bez wątpienia jest koncert kolędowy. Wszyscy uwielbiamy wspólne śpiewanie znanych, bożonarodzeniowych melodii, a energia, młodość i radość, tak dobrze znane wszystkim fanom grupy, dodadzą uroku każdemu wspólnie spędzonemu wieczorowi.Do wspólnego kolędowania z kultuwym zespołem zapraszamy 25 stycznia 2018.

Na "Kolędowanie z Enejem" bilet w przedsprzedaży kosztuje 50 zł, a z Krośnieńską Kartą Mieszkańca 10 zł taniej czyli 40 zł.

RCKP

Na ŚWIĄTECZNE WSPOMINANIE i ... - NOWOROCZNY KONCERT serdecznie zaprasza STUDIO PIOSENKI SWING. Posłuchamy piosenek o przygotowaniach do Świąt, samym Bożym Narodzeniu i wszelkich nadziejach na Nowy Rok. Młodzi wykonawcy ptzygotowuja się do tego występu od tygodni, a my serdecznie zachęcamy do udziału w wieczorze pełnym świąteczych nut i magii.

Na koncert SWINGU zapraszamy 28 stycznia, a bilety będa w cenie normalny 20 zł, ulgowy 15 zł, natomiast bilet z Kartą Mieszkańca Krosna kosztuje tylko 10 zł.

RCKP

Serdecznie zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza. 

Godziny otwarcia kasy RCKP: poniedziałek - piątek 10.00-13.00 oraz 14.30-17.30 oraz sobota 10.00-14.00, a także na godzinę przed wydarzeniem
Rezerwacja telefoniczna i internetowa: 13 43 218 98 w. 159 |

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się